Aktuality

 

V průběhu podzimu jsme realizovali úpravu kanceláří firmy Frontman v budově CT parku. Celá akce byla zvláštní tím, že probíhala za chodu kanceláří. Museli jsme tedy postupovat opatrně, abychom nenarušili hod firmy. Vzhledem k tomu že se jedná o poměrně starší objekty, technické parametry a především omšelý vzhled stávajících svítidel už nesplňoval...

RD Ivanovice

23.12.2020

Pro našeho stálého klienta firmu Premiery interiors jsme dodávali osvětlení RD v Ivanovicích. Ze začátku malá akce se změnila v projekt řízeného osvětlení pomocí řídící jednotky OSRAM PRO Control a "obyčejný dům" se tam rázem začal měnit na chytrou domácnost. Postupem času bylo přidáno řízené osvětlení zeleně a osvětlení fasády. Po Novém roce...

Expanze Notino

23.12.2020

Na přelomu roku 2019/2020 realizujeme kompletní dodávku silnoproudu v pořadí jíž třetí expanze pro firmu Notino, s.r.o.. Zakázku letos začínáme vypracováním projektové dokumentace elektro. Termín dokončení je konec ledna 2020.

Rozšiřujeme svoji oblast působení a od měsíce dubna 2020 jsme zařadili do našeho sortimentu automatizací také zahradní závlahové systémy od firmy TORO. Věříme, že naše zákazníky potěší komplexnost našich služeb.

Zakázka Victoriano byla předána zákazníkovi k užívání. Posuďte sami jak moc jsme se odchýlili od architektonického návrhu. :-)

A jdeme do finále. Zítra dokončíme kompletaci a proběhne revize instalace. V pátek se studio předává zákazníkovi.

Konečně jsme se zmodernizovali i naše webové stránky. Jak se vám líbí?